Spotkanie z wolontariuszami fundacji ING Dzieciom

18 lutego 2020- odbyło się pierwsze spotkanie z wolontariuszami fundacji ING Dzieciom

Tematem tego spotkania  była „Ekologia w transporcie. Przemiłe panie Beatki,  pani Ela i pani Bożenka przygotowały dla nas prezentację multimedialną na temat różnych sposobów podróżowania. Przypomniały nam jakimi środkami lokomocji możemy się poruszać, które z nich są najbardziej ekologiczne dla naszego środowiska. Zaprezentowały nam także własne pomysły na wykorzystanie tzw. odpadów. Zachwyciły nas  organizery, świeczniki czy kosz na śmieci z nakrętek. Przebojem okazały się ekologiczne torby wykonane z billboardów reklamowych, które dostaliśmy w prezencie. Przydadzą się nam na zakupy podczas podróży marzeń.

Wspólnie opracowaliśmy szczegółowy plan Dobrego Pomysłu  i wykonaliśmy plakat , na którym będziemy na bieżąco zaznaczać  zrealizowane etapy. Na koniec  poczęstowaliśmy  gości własnoręcznie wykonanym przepysznym  ciastem marchewkowym i przy herbatce umówiliśmy się na kolejne spotkanie.