Stop dopalaczom

W dniach 01 – 08 lutego 2016r. zrealizowano kolejne zadanie z  konkursu „Szkoła wolna od dopalaczy”. Było to zadanie 4 „Przygotowanie plakatu pod hasłem „Stop dopalaczom!”.

Do wykonania zadania zostały włączone klasy szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy oraz zasadniczej zawodowej szkoły.  Prace powstawały pod kierunkiem Pani Izabeli Havrlent. Przed przystąpieniem do wykonania plakatu z uczniami została przeprowadzona pogadanka na temat szkodliwości dopalaczy. Miało to na celu przypomnienie i utrwalenie wiadomości z lekcji przeprowadzanych w ramach konkursu. Technika wykonania plakatu była dowolna.  Wykonane prace zostały omówione przez uczniów oraz nauczyciela.  Prace zostały wyeksponowane w świetlicy szkolnej.